BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Renkli kişiliği ve perakendeye katkılarıyla gönlümüzde taht kuran Yaman Hocamızı, ebediyete uğurluyoruz. Hatıralarımızda hep gülen yüzüyle yaşayacaktır..

Taziyelerinizi bildirmek için sayfanın altındaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.


 


 


A. Yaman ÖZGÜN

Yaman Özgün

15 Kasım 1952 de doğdu. Ankara Gazi Eğitim Enstitüsünü bitirdi. WARSZAWA’da CHOPIN araştırmaları yaptı, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsünde “Pre. MBA” İşletmecilik ihtisas” bitirdi.

KOÇ grubu şirketlerinden MİGROS Eğitim müdürü olarak çalışırken yurt içinde ve dışında değişik konularda koordinasyonlar ve projeler tamamladı.

Yurt içinde ve dışında yaklaşık 2800 eğitim uyguladı. 2001 yılında Migrostan emekli olduktan sonra SABANCI ÜNİVERSİTESİNDE Perakende yönetimi danışmanı olarak çalıştı.
Uluslararası şirketlerde, genel müdür ve genel koordinatör olarak üst düzey yönetim görevlerinde bulundu.

Farklı sektörlerde Eğitim ve Yönetim danışmanlıkları yaptı, halen Boğaziçi Üniversitesi (BÜYEM) perakende yönetim kişisel gelişim dersleri vermektedir.
Başta MARKET dergisi ve www.perakende.org olmak üzere çeşitli yayın kuruluşlarında, mesleki ve sosyal makaleleri yayımlandı.

Mesleki ve toplumsal oturumlarda çok sayıda tebliğler sundu. Sivil toplum örgütlerinde kurucu başkanlıklar veya çeşitli görevler üstlendi.

Yaşamında, müzik adamlığı ve spor yöneticiliği de yer alan ÖZGÜN İngilizce bilmektedir. A. Yaman ÖZGÜN’ün “Perakende Dünyası ve Yaşam” adında yayınlanmış bir kitabı vardır.

113 cevap A. Yaman Özgün Kimdir?

 • İbrahim Rakım Ayoğlu dedi:

  OLÜM HABERİNİ ALDIĞIM ANDAN İTİBAREN ACILAR İÇİNDEYİM. HASTALIĞININ SONUNUN NE OLACAĞINI BİLMEME RAĞMEN; BOYLE BİR SONUN OLAMAYACAĞINA KENDİMİ İNANDIRMIŞTIM.
  YIKILDIM.
  BU ACIYI NASIL ATLATACAĞIM BİLMİYORUM.
  GÜLÜŞÜN, KIZGINLIĞIN VE SENİNLE YAŞADIKLARIM GOZLERİMİN ONÜNDEN HİC GİTMİYOR.
  BU ACIYI, BELKİ SENİNLE OLAN ANILARIM BERTARAF EDECEKTİR.
  IŞIKLAR İÇİNDE YAT.

 • nilgün dedi:

  Sevgili YAMAN,
  Büyük bir dirençle geçirdiğin bu yıl belki de ailene ve yakınlarına(sevenlerine ve sevdiklerine) verdiğin en büyük eğitimdi!
  Acılarından arınman,hepimizin en büyük tesellisi …
  Yanına geldiğim gece yine espirin de işte eğitime dahildi belki !!!!!
  İtalyan Nilgün………….
  Seni seviyoruz…
  Yağmurla kal.

 • AYLİN GÜNGÖR dedi:

  hani biz birlikte yaşayıp
  birlikte yaşlanacaktık …
  hani bana başın sıkıştığında
  bir Yaman var biliyorsun diyecektin …
  hani her telefonun çaldığnda
  güzel burnun hala duruyor mu diye soracaktın ?? ….

  hani ilerde Nilgün Sen ve Ben
  Moda çay bahçesine gidip
  anılarımızı paylaşacaktık ..
  Acar ın ismini halim ya da selim ile değiştirmemiz gerektiğini söyliyecektin ..
  niye acele ettin ki ?
  beni ve diğer sevenlerini niye erken terkettin ki ?

  son günlerinde
  uzun uzun gözlerimin içine bakmış
  beni unutma demiştin ..
  Seni unutmak mümkün mü ?

  oğullarımın yaman amcası
  benim dostum
  orada her neredeysen
  biliyorum ki huzura kavuştun
  ve şimdi o muzip gülüşünle bizi seyrediyorsun .

  bana zor günlerimde verdiğin destek için
  bana verdiğin dostluk ve kardeşlik için
  iyi bir baba ve iyi bir eş olup
  arkadaşıma verdiğin sevgin için
  teşekkür ediyorum

  beni eğer oralardan duyabiliyorsan
  ki duyduğunu düşünüyorum
  Nur içinde yat ve asla sen de Aylin i unutma …

 • aslı koluaçık dedi:

  yaman amcam…seni görmeyeli ne kadar uzun zaman olmuştu…sen benim çocukluğumdur..sana veda edemedim çok özür dilerim ama gelemedi ayaklarım kabul edemedim…sen benim hep çocukluğumda bıraktığım o güler yüzlü,neşeli insansın…seni seviyorum..rahat uyu…

 • bahar demirsoy dedi:

  YAMAN, 40 YILLIK SEVGİLİ ARKADAŞIM YA DA SENİN DEDİĞİN GİBİ MY BEST FRİEND. ŞİMDİ BU MÜZİK EŞLİĞİNDE TAA SİVASTAN BAŞLAYARAK BÜYÜN ANILAR FİLM ŞERİDİ GİBİ GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN GEÇİYOR. NELER PAYLAŞMIŞIZ MEĞER İLK GENÇLİĞE ADIM ATTIĞIMIZDAN BU ORTA YAŞIMIZA KADAR. SENİ SIK SIK GÖREMESEMDE SENİN VARLIĞINI BİLMEK BENİ MUTLU EDİYORDU. SENİNLE BİR ANILARIM GİTTİ, GEÇMİŞİMİN BİR PARÇASINI KAYBETTİM SANKİ. BU DUYGUYU BİRDE SEVGİLİ ANNEMİ KAYBETTİĞİMDE YAŞAMIŞTIM. O ÖZLEME ŞİMDİ BİR DE SEN EKLENDİN VE BU ÇOK ERKEN OLDU. SENİ ÇOK ÖZLEYECEĞİM SEVGİLİ ARKADAŞIM. YOLUN IŞIK OLSUN………….

 • naran muzaffer tekin dedi:

  Sevgili Yaman,
  1982’nin Ağustos ayında nikahınızdan sonra geldiğimiz evde düğün yemeğinizi yemiştik.2010’un bu Cuma günün de, ikinci düğün yemeğinizi yemek nasip oldu.Bu sefer ki ilkinden daha kalabalıktı.Gönül bolluluğunun karşılığı, ev ,insanlarla ve yiyeceklerle doldu taştı.Bulunduğun mekana bunların hepsinin birer iyi dilek duası olarak sana ulaştırılacağına tüm kalbimle inanıyorum.
  Yeni dünya düzeni kurulduğunda,yeniden akraba ve dost olarak buluşacağız.Ben sana olan haklarımın hepsini helal ediyorum.Umarım sen de haklarını helal edersin bana.
  Bizler senin boyutunu göremesek de sen bizleri izliyorsundur.İyi bir hayat yaşadın,iyi eş,iyi baba ve iyi bir insan oldun.Hayat karneni ‘pekiyi’ile kapattın.
  Nilgün ve 3 (trio)pırlanta kızlar bize emanetlerin.Gözün arkada kalmasın!Allah’a dualarımda hep olacaksın.Tekrar görüşene kadar hoşca ve dostca kal!
  Muzo

 • Nurşen Tuncer dedi:

  yaman amca;

  kardeşlerimle hep bir arada olucaz bizi merak etme seni kalbimizde yaşaticaz ve seni hep gülen yüzünle hatırlıycaz.
  nurşen

 • Nurgül Tuncer dedi:

  Gidişin cok erken oldu. Ama gözün arkada kalmasın biz büyük bir aileyiz.İyi günde de kötü günde de hep beraberiz.Sensiz bir tarafımız eksik kaldı senı cok özleyeceğiz.

  Nurgül

 • Mehmet Tuncer dedi:

  Sevgili Yaman
  Sen benim rehberim gerçek dostum yol arkadaşımdın bana canım kelim diye takılan sesin hep kulaklarımda sevgin ise kalbimde yaşayacak.Sensizlige alışmak zor olacak seni şimdiden çok özledim.

  Mehmet Tuncer

 • Deniz Özgün dedi:

  Baba,
  Seni çok erken kaybettik,daha yapıcak kadar çok şeylerimiz vardı ki;birlikte seyahatlere gidicektik,gezip tozucaktk.seni kaybetmenin üzütüsünü aramızda olmayışını hep içimde hissedeceğim ama biliyorum ki annemle ablam senin yokluğunu azaltmaya çalışacaktır.evren öyle bir insanı kaybetti ki,sevecen,tatlı,eğlenceli,bilgili,kültürü birini…
  sen hep derdin ya şunu yapalım anımız olsun,bunu yapalım anımız olsun senle yaşadıklarımızın anısını hep kalbimde hissedeceğim.
  Çektiğin acılardan kurtuldun artık huzurlu olduğuna eminim.tek tesellim bu.rahat uyu gözün arkada kalmasın sana layık bir evlat olacağım.
  Ten Ten

 • Şehnaz Özgün dedi:

  Sevgili babacım,
  Dünya vatandaşı, adalet düşkünü, kültür sevdalısı, kendi doğrularından ödün vermeyen, her ortamda farkını ortaya koyan, yardımsever, sevecen, dürüst, adam gibi adam canım babam… yokluğun evimize bitmek bilmeyen bir gece gibi düştü.. acımız çok büyük ama biliyoruz ki sen artık daha mutlusun..artık uzun zamandır beklediğin ışığın içinde huzurlu bir şekilde yürüyorsun.. Biliyor musun seni ebedi yolculuğuna uğurlarken tutkunu olduğun yağmurda sana eşlik etti. O siyah görkemli son, ardında yaşanacak seneler bırakarak, geldi çattı… Bir gün bizde senin yanına geleceğiz, tokmaklar çalınacak, kapılar açılacak ve ardından sen çıkacaksın bembeyaz elbiselerin içinde. İşte o gün sana doya doya sarılacağım. Bu komik dünyada sen yokken başıma gelenleri anlatacağım ve birlikte gülüp geçeceğiz. Şimdiden seni çok özledik tatlım benim, mekânın cennet, toprağın bol olsun, üzerine nurlar yağsın canım babam.
  Kızın Şehnaz

 • Bedri Uras dedi:

  Gerçek dostum,Ağabeyim,mekanın cennet olsun,Yazacak o kadar çok şey var ki?Ahmet amcanın oğlu Bedros Pakmanyanof,derdin…

 • SEVGİLİ YAMAN
  SİVAS TAN BAŞLAYIP ANKARA DEMİRYOLU ÖĞRENCİ YURDUNDA DEVAM EDEN DOSTLUĞUMUZ DAHA SONRA ASKERLİĞİN VE İŞ HAYATINDA GÖRÜŞMELERİMİZ HAYATA DAİR PAYLAŞTIĞIMIZ BİR ÇOK ŞEYİ TATLI ANILARLA YİNE SÜPRİZ YAPIP ZAMANINDAN ÖNCE DOSTLUĞUNDAN AYRI BIRAKMAK YİNE BİR ŞAKAYDI SENİ HEP ÖZLEYECEĞİZ. GERÇEK DOST İYİ ARKADAŞ MEKANIN CENNET OLSUN.

 • erhan özgün dedi:

  abi merhaba,
  son bu sözu söylediğimde beni duymadın ama artık rahat duyuyorsundur.
  fondaki müzik beni sivas yıllarımıza götürdü senin o aslan yeleli uzun saçlarınla sabahlara kadar aynı odada senin gitar çaldığın benim uyumaya çalıştığım günlere.hep çevrende fark yarattın sonuna kadar varım dedin.esprilerinle her kes seni şüphesiz hatırlayacak herkese isim takarak onlara deger vererek var olduklarını hissettirdin.
  benim tek üzüntüm senin sanatçı kişiliğinin hak ettiği yeri bulmamasıdır.
  yanında götürdüğün iyiliklerinle mekanın cennet olsun anama selam söyle,
  sevgilerimle
  gerçek kardeşin

 • Celal Gönül dedi:

  Ne azap, ne sitem bu yalnızlıktan,
  Kime ne, aşılmaz duvar bendedir,
  Süslenmiş gemiler geçse açıktan,
  Sanırım gittiği diyar bendedir.

  Yaram var, havanlar dövemez merhem;
  Yüküm var, bulamaz pazarlar dirhem.
  Ne çıkar, bir yola düşmemiş gölgem;
  Yollar ki, Allah’a çıkar, bendedir.

  Nur içinde yat Değerli Hocam, Sevgili Kardeşim…

  Celal Gönül

 • Zeki ÖZKAN dedi:

  Sevgili Yaman Kardeşim,

  İMED yönetiminde uzun yıllar birlikte çalışma fırsatını bulduğum sevgili kardeşim, sen artık aramızda değilsin, bir gün hepimizin buluşacağı yere çağrıya uyarak dün seni Cuma Namazından sonra ebedi istirahat garına omuzlarımızda uğurladık… Sen kalbimizde ve anılarımızda hiçbir zaman sönmeyeceksin. Tevazuu büyük ve zarif, sınırsız hoşgörünle herkesi seven ve sayan sevgili kardeşim, sevgi dolu nurlu yüzünü her zaman hatırlayacağım. Rahat uyu sevgili Yaman ÖZGÜN Kardeşim. Mekânın Cennet, Ruhun Şad Olsun.
  Zeki ÖZKAN

 • Berkin AYDOĞMUŞ dedi:

  Aziz Kardeşim,
  Demis ROUSSOS, “Rain and Tears”i senin için söylüyor, hep söyleyecek.
  Seni unutmayacağım güzel insan, dostum, “Kardeşim”…
  Berkin AYDOĞMUŞ

 • Güneş Özgün dedi:

  Babacım..
  Artık senin o güler yüzünü,kibar kişiliğini,duygusallığını,mutluluğunu göremeyeceğim bana gügü diye seslenmeni duyamasamda sen hep benim kalbimde yaşayacaksın kendimi hergün senin gibi bir babaya sahip olduğum için çok şanslı hissedeceğim ve seninle sonsuza dek gurur duymaya,sana layık bir evlat olmaya devam edeceğim.Artık senin o güzel ellerini tutamasamda sana sarılamasamda senin her zamanki gibi hep yanımda olduğunu bileceğim.Babam rahat uyu mekanın cennet olsun gözüm arkada kalmasın.
  Kızın Güneş

 • Sinan CANLI dedi:

  Toprağı bol ol, Mekanı cennet olsun. Güzel İnsandı…

 • ali tanrısever dedi:

  Sevgili Yaman ağabey, nur için de yat. Hepimizde çok emeğin var. Hayata bakışımı değiştiren nadir insanlardan biriydin. Seni hiç unutmayacağım.

 • üzgünüm, erken oldu bu ayrılış, güleryüzünle hatırlıycam seni, Ergün konuşuyorduk, birlikte yapacağımız işler vardı daha…

 • PINAR SALMAN dedi:

  Yolculukları çok seven Yaman Bey’in, çıktığı bu sonsuz yolculuğunda da her an sevgili eşi ve güzel kızlarıyla gurur duyacağını biliyorum.

  Ruhuna huzur. Ailesine sabır diliyorum.

  PINAR SALMAN

 • Sibel dedi:

  Sevgili Yaman Bey,
  Migros Spor Kulübünün Bayan Basketbol Takımının kuruluşuyla sizi tanıma şerefine erdim. Sizinle ilgili aklımdan silinmeyecek olan tek görüntü Şampiyon olduğumuzda yerden 1 mt yükseğe sıçrayışınız( ki bu fotoğraflarla ispatlanmıştır ) ve akabinde birbirimize sarılmamız.
  Mekanınız cennet olsun…

  Sibel ÜLKÜ

 • VOLKAN ŞENÜREN dedi:

  Sevgili Yaman kardeşim, bir süre seni dünya gözüyle göremeyecek, güzel sohbetlerinde bulunamayacak, bana Volky deyişini duyamayacak olmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Gördüğün gibi kendim için üzülüyor ama Mevlana’nın “Bu alem, sizin canlarınızın hapishanesidir; uyanın o tarafa gidin. Zira o taraf sizin sahranız, mesire yerinizdir (Mesnevi I:525)” sözünü idrak ettikçe daha iyi bir yerde olduğun için huzur buluyorum. Dereceleri de benden önce geçmiştin hakikate de benden önce erdin. Görüşmek üzere sevgili kardeşim.

 • Semra Kayaalp dedi:

  İzmirden Salih Arısoy ve Nurten Arısoy’un ortanca kızıyım,duyduk çok üzüldük.Merhuma Allahtan rahmet geride kalanlara başsağlığı dileriz.Semra-Uğur KAYAALP

 • H.Tahsin Çetin dedi:

  Gündemdeki haysiyet cellatlığı VE YUPPİ kültüründen uzak ADAM GİBİ ADAM ,can insan,dost insan,ruhun şad olsun.Onur ve haysiyete düşkünlüğünü, insana insan gibi bakmanı çok ÖZLEYECEĞİM.Kederli ailesine ve tüm dotlarına başsağlığı dilerim.

 • İhsan Usel dedi:

  Yaman Bey,

  Çok dolu, ama çok kısa sürdü.
  Rahat uyu. Seni unutmayacağız.

  İhsan Usel

 • Murat ŞAVAK dedi:

  Sevgili abim,
  Gerek iş yaşantımda,gerek özel hayatımda hep yanımda oldun. Hayatı yorumlamayı ögrettin.Migros ve Ramstore daki beraber çalışma dönemlerimizde koşulsuz destek oldun.Seninle beraber oldugumuz,Bulgaristan ,Azerbaycan,Kazakhistan’ da pek çok güzel anılarımız oldu. İyikide bu güzel anılarımız olmuş.Biz senin yanına gelene kadar bu anılarla idare edecegiz.Ruhun şad olsun.
  Rahat uyu.
  Murat ŞAVAK

 • Hatice ATMACA dedi:

  Hocamızla uzun zamandan beri görüşemiyorduk.Bugün de Vefat haberini almadan önce kendisinden ve eğitimlerden bahsettik.Çok keyifli ve güzel günlerimiz oldu. Hatıralarımız bir bir gözümüzde canlandı. Böyle durumlarda insan söyleyecek birşey bulamıyor çok üzgünüm.
  Ebedi hayatının güzelliklerle dolu olmasını ve Yaratanın rahmet etmesini diliyor, ailesine, yakınlarına sab-ı cemil niyaz ediyorum.

  Hatice ATMACA

 • İbrahim Dikmen dedi:

  Sevgili Yaman Bey,

  Hepimizde emeğiniz vardır.
  Gittiğiniz her yerde güleryüzünüz, renkli kişiliğinizle fark yaratırdınız.İnanıyorum son mekanınızda da aynısı olacaktır.
  Başımız sağolsun

 • Ayşe Kayhan dedi:

  Canım Yaman abi

  Yol göstericiliğini,dostluğunu,sohbetlerimizi çok ama çok özledim.Yaşadığım sürece yaşamımdaki yerini hep anacağım ve bir gün buluşmak üzere diyorum….

  Rahat uyu
  Ayşe Kayhan

 • Ergun Zoga dedi:

  Yaman,
  Arkandan seni anlatacak sözcük bulmak mümkün değil, biçak gibi saplandı yokluğun daha şimdiden baba-evlât gibi çalıştık beni hiç kırmadın ben de seni hiç üzmedim. Son zamanlarında görünemedim ve göremedim. Bazen dayanmak zor oluyor gerçeklere. Çok üzgünüm ama içim huzurlu ÇÜNKÜ SEN ARTIK HUZURLUSUN. İnanıyorum ki şuan Seni düşünürken beynimde oluşan titreşimler sana mutlak ulaşıyordur.

  Kozmik Yaşamında ışıklar içinde uyu.

  Seni çok seven ağabeyin

 • Tülay Kafalı dedi:

  Yaman Bey,
  Sizi Migros sayesinde tanımıştım,bu dünyadan ayrışınız çok erken oldu,çok üzgünüm.Gülen yüzünüzü hiç unutmayacağım.Nur içinde yatın..

 • CELAL KESAL dedi:

  Seni hiçbir zaman unuymayacağız.
  Allah rahmet eylesin demek bile zorluyor.
  Seni kelimelerle anlatmak çok zor,
  ancak tek kelimeyle anlatmak en kolayı;
  Adam gibi ” ADAM “.

  BİR YAMAN’ dı ki O…

  Kaydını aldın bizden,
  Ayrılıp gittin niye,
  Rahat uyu, ancak üzdün,
  Issıza gittin niye,
  Nasıl unuturuz seni gerçekten,
  Caiz mi bu bize, diye, diye,
  Aldın, götürdün kendini bizden,
  Lafa, söze yer yok; diye diye,
  Asla unutmayacağız seni YAMAN ÖZGÜN,
  Rahat uyu, kalbimizdesin, ancak bizi üzdün.

 • burhan garipoğlu dedi:

  sevgili yaman abi
  bugün kötü haberi öğrendim. çok üzüldüm. allahtan rahmet diliyorum. mekanın cennet olsun. Sivas tan dualarımız seninle.

 • Ercüment Tunçalp dedi:

  Canım kardeşim,
  Yıllarımız aktı gitti. Çok güzel günleri birlikte paylaştık. Gülmediğimiz anlar çok azdı.
  Her şeyi çok araştırırdın. Bu kötü hastalığıda hekimler kadar iyi öğrendin.
  Onun için sana moral vermek mümkün değildi, hatta göz göze gelmek bile…
  Son günlerde o cesareti bulamadım kendimde, beni affet.
  Seni hiç unutmayacağım. Rahat uyu gerçek dost…

 • Bedri Yılmaz dedi:

  Sevgili kardeşim , Üstadım,
  Nazım’ın dediği gibi, kesik bir kol gibi omuzbaşımda yokluğun.
  Niye acele ettin, ne güzel hayallerimiz vardı. Ebedi maşrıka gidecek adammıydın. Yaşadığım sürece nafakan bendedir. Birgün gerçek tesviyede buluşmak ümidiyle…

 • Verda Voyvoda Tokmak dedi:

  Hocam,

  Sizi hep güler yüzünüzle ve tatlı sohbetinizle hatırlayacağım.Bulutların üzerinden bize gülümseyerek bakacağınızdan eminim. Işıklar sizin üzerinizde olsun…

 • Engin Öztunalı dedi:

  Bugüne kadar yakın ailemden büyük bir acı yaşamadığım için kendimi şanslı sayıyordum.Ancak bugün yüreğim acıyor.Bizlere bu sevgiyi verebildiğin,bize abi olabildiğin için sana sonsuz teşekkürler olsun.Mutluluk içinde uyu.

 • Efdal Doğan dedi:

  Sevgili arkadaşım,çok erken değil mi?1977 mart sonu Mamak Muh.Okulunda başlayan arkadaşlığımız Migros ve sevgili Coşkun sayesinde bugünlere kadar devam etti.Senin Atilla ile beraber bana gösterdiğiniz yakınlık unutulur gibi değil.Hele senin tuvalette “Çiş yapılacaaaak,ç..çıkarrrrrrr”komutun o dönemin esprisi olmuştu.Nur içinde yat güzel insan.

 • Levent Emiroglu dedi:

  Degerli Hocam, keyifli sohbetlerimiz, degerli ögütleriniz ve her zaman gülümseyen yüzünüzu hiç unutmayacagım, huzur içinde uyuyun.

 • ibrahim baytekin dedi:

  değerli kardeşim,
  1995 de başlayan yolculuğumuzda bizi erken bıraktın.
  daha yapacak ve öğrenecek çok şey vardı.
  ruhun şad olsun.ışıklarda kal

 • Özgür Akcasu dedi:

  Değerli hocamız, ağabeyimiz, düşüncelerimizi paylaştımız bilge insanı kaybetmenin derin üzüntüsü içinde, kıymetli ailesinin, sevenlerinin, dostlarının başı sağolsun. Cennet mekanın olsun.

 • Ahmet Subaşı dedi:

  Yaman bey herzaman sizi gülen yüzünüzle hatırlayacağım…etrafınızdakilere katkılarınız ve pozitif enerjinizle her zaman hatırlanacaksınız. Ne zaman perakende,eğitim ve ik konu olsa eminim birçok kişinin aklına o gülümsemenizle geleceksiniz.
  Mekanınız cennet olsun.

 • Yaren Öz dedi:

  Sevgili yazarımız, değerli hocamız, biricik abimizi yitirmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Market dergisi ailesi olarak, tüm dostları, sevenleri ve sektörümüze başsağlığı, değerli ailesine ayrıca Allah’tan sabır diliyoruz. İçinin güzelliği ruhuna değsin. Rahat uyu…

 • Coşkun Öncel dedi:

  Senelerimizi seninle birlikte saatlerce sohbet ederek geçirmemize rağmen şu an senin için yazacak bir şey aklıma gelmiyor.Seni övsem diyorum, yok bu benim haddime değil, peki seninle ilgili bir şeyler yazıp meziyetlerinden bahsetsem, yok bu da olmaz çünkü seni herkes biliyor..
  Peki şimdi aklıma geldi burada hiç kimsenin bilmediği bir şey yazayım; Hani seninle kısa bir süre için Polonya’ya gidip okulunu ziyaret edecek ve ormanda sincapların bakışları altında yemek yiyecektik? İşte hep ben plânları bozarken bu sefer sen yaptın.
  Mekânın cennet olsun iyi kalpli bilge adam..

  Coşkun Öncel

 • Ahmet BİRİCİK dedi:

  Sevgili Yaman, ileride tekrar buluşacağımız bir yolculuğa çıktın.Birgün yine buluşacağız ama o güne kadar birbirimizi hep özleyeceğiz. Seni hem sevdiğimizi hemde saydığımızı unutma.

 • ömer koman dedi:

  beraber işletme iktisadı enstitüsünde okumuştuk. bana “şok ömer” diye lakab takmıştı. allah rahmet eylesin çok üzüldüm…

 • Altan Vural dedi:

  Perakende sektörü çok önemli bir değerini kaybetti.üzüntümü tarif etmem mümkün değil.Ruhun şad olsun.

 • Hocam, hakkını ödemek mümkün değil.. Şu an doğru kelimeleri bir araya getirmek çok zor. Sen olsan ne güzel yazardın, ne güzel söylerdin..

  Allah rahmet eylesin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.